ימי הרשמה אחרונים לקמפיין השנתי shoppingil בשיתוף גוגל

המידע מתוך קבוצת הפייסבוק של שופינג il

נפתחה ההרשמה ל-ShoppingIL  של Google שיתקיים השנה ב 9-10 בנובמבר 2021 ההשתתפות ב- ShoppingIL by Google הינה ללא עלות לעסקים שנרשמו וקיבלו אישור השתתפות.כמה פרטים חשובים לקראת ההרשמה:כדי להשתתף בפעילות ולהופיע באתר של ShoppingIL יש למלא את טופס ההשתתפות המופיע באתר ShoppingIL לעסקים עד ה 16/10/2021. אישור השתתפות ישלח תוך 7 ימים.רק עסקים ישראלים בעלי אתר עצמאי המוכרים אונליין ישירות לצרכן, עם סליקה מלאה בשקלים ומוצרים הנשלחים ממחסן בישראל עד בית הלקוח יוכלו להשתתף ב-ShoppingIL.עסקים המשתתפים ב-ShoppingIL מתחייבים להציע מבצעים אטרקטיביים ומשמעותיים בימי הפעילות ולהוסיף לדף הבית שלהם את לוגו ShoppingIL בימי הפעילות (הלוגו יסופק מבעוד מועד).העסקים המשתתפים יוכלו, בנוסף לאתר ShoppingIL, להופיע גם בזירת מבצעים ייעודית בניהול ׳זאפ השוואת מחירים׳ שתיפתח ל-48 שעות בימי הפעילות. כל עסק יכול להציג בזירה מספר רב של מוצרים במבצע ללא הגבלה וללא עלות. שיתוף הפעולה עם משרד הכלכלה והתעשייה מאפשר לעסקים בעלי תו ‘מיוצר בישראל’ להופיע במתחם כחול-לבן יעודי באתר ShoppingIL. עסקים המעוניינים בכך, יוכלו להוציא תו כחול-לבן בהליך מזורז לקראת ShoppingIL.כדי לעזור בשיפור חווית הלקוח עם כלים טכנולוגיים מתקדמים לאתרי מסחר, מוצעים שיתופי פעולה ייחודים עם פתרונות, אשר יציעו לעסקים המעוניינים בכך הצעות אטרקטיביות ויספקו ליווי במהלך ShoppingIL.

השתתפות הינה ללא עלות, לינק להרשמה כאן

לשיתוף המאמר:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

שו"ת דיגיטלי

קמפיין לידים רלוונטי בעיקר למוצרים/ שירותים שיש תהליך מכירה ארוך לעומת אתר מכירות של מוצרים שהשאיפה שהלקוח יסלוק את עצמו באתר ללא התערבות נציג

CPA זה תמחור של פרסום  במודל תשלום פר חשיפה,

CPC זה מודל תשלום פר הקלקה

במקרים שאנחנו רוצים טראפיק נעדיף CPC לעומת מקרים שנרצה הטמעת מותג ונעדיף חשיפה.

התשובה היא: גם וגם, קידום אורגני דורש סבלנות ואורך רוח אבל לטווח הארוך זה משתלם, קידום ממומן מביא תוצאות כאן ועכשיו, כמובן שגם קידום ממומן עוזר לקידום האורגני של האתר ולשיפור האתר במנועי החיפוש.

כי אצלנו תשלמו פחות ותקבלו יותר, היות ואנחנו מבצעים מכרזי רכש מוזלים עבורכם ומבצעים בקרה שוטפת על כלל הקמפיינים, כולל ניהול מלא של הקמפיין והפקת דוחות.

במהלך הקמפיין ובסיומו אנחנו שולחים מידע מפורט על התקדמות הקמפיין, כמות הקלקות, חשיפות ומשפרים את יחסי ההמרה לאורך כל הקמפיין.

מאמרים אחרונים