מהפכת האינטרנט בציבור החרדי

בשנים האחרונות אנחנו עדים לעליה בנתוני השימוש באינטרנט בקרב המגזר החרדי, הסיבה לכך היא אודות לחברות סינון רבות אשר קמו בשנים האחרונות ומספקות גלישה בטוחה באינטרנט, בתקופת הקורונה חל זינוק של מאות אחוזים בהצטרפות חרדים לספקי אינטרנט.

בסט דיגיטל

החברות המובילות בשוק עוסקות בהגנה לפלאפונים ולמחשבים, מבין החברות המובילות ניתן למצוא את אינטרנט רימון ואתרוג, חברת נתיב אשר הינה מחלוצי התחום ופיתחה מגוון רחב של מוצרים מוגנים המתאימים לכל צורך שעולה לגולש החרדי, הצמיחה בשימוש באינטרנט התאפשרה אודות לכלי הסינון ולמכשירים המוגנים שפותחו במהלך השנים, כיום אפשר לומר שבכל בית חרדי יש גישה לכל הפחות לדוא”ל, בעקבות כך השיווק בדיגיטל החרדי הוא ייחודי ושונה מאוד מכלל המגזרים, אם במגזר הכללי הפייסבוק והאינסטגרם הינם הפלטפורות המובילות לפרסום בקרב בני נוער וצעירים, במגזר החרדי פלטפורמות השיווק יהיו אתרים ייעודיים ופלטפורמות שנפתחות במכשירים במוגנים.

האם אין חרדים בפייסבוק?

וודאי שיש חרדים בפייסבוק ובאינסטגרם ובכלל המדיות, אבל כשרוצים לפנות ללב ליבו של המגזר החרדי הן בהחדרת מותג או מוצר חדש, או במקרה שנדרש שיווק וחשיפה רחבת היקף אין מנוס מלהשתמש בפלטפורמות ייעודיות.

 

מהו האתר המוביל במגזר החרדי?

ישנם מספר אתרי תוכן וחדשות המובילים במגזר החרדי, בינהם, בחדרי חרדים, כיכר השבת, JDN ועוד, אך כשעוסקים בשיווק ורוצים לאתר את המיינסטרים של המגזר (זה שפחות נמצא בפייסבוק, אינסטגרם וכו’) חשוב לשים לב שמשקיעים את הפרסום הנכון במקום הנכון, לפי סקרי עומק ונתונים שנבדקו נמצא שאתר בחדרי חרדים הינו האתר שמוביל בקרב המיינסטרים במגזר כך שיוצא שגולשים של אתרים אחרים במגזר ניתן לאתר גם בפלטפורמות אחרות כגון פייסבוק ואינסטגרם. 

 

לשיתוף המאמר:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

שו"ת דיגיטלי

קמפיין לידים רלוונטי בעיקר למוצרים/ שירותים שיש תהליך מכירה ארוך לעומת אתר מכירות של מוצרים שהשאיפה שהלקוח יסלוק את עצמו באתר ללא התערבות נציג

CPA זה תמחור של פרסום  במודל תשלום פר חשיפה,

CPC זה מודל תשלום פר הקלקה

במקרים שאנחנו רוצים טראפיק נעדיף CPC לעומת מקרים שנרצה הטמעת מותג ונעדיף חשיפה.

התשובה היא: גם וגם, קידום אורגני דורש סבלנות ואורך רוח אבל לטווח הארוך זה משתלם, קידום ממומן מביא תוצאות כאן ועכשיו, כמובן שגם קידום ממומן עוזר לקידום האורגני של האתר ולשיפור האתר במנועי החיפוש.

כי אצלנו תשלמו פחות ותקבלו יותר, היות ואנחנו מבצעים מכרזי רכש מוזלים עבורכם ומבצעים בקרה שוטפת על כלל הקמפיינים, כולל ניהול מלא של הקמפיין והפקת דוחות.

במהלך הקמפיין ובסיומו אנחנו שולחים מידע מפורט על התקדמות הקמפיין, כמות הקלקות, חשיפות ומשפרים את יחסי ההמרה לאורך כל הקמפיין.

מאמרים אחרונים